Konsultācijas pa tālruni : 22 071 412
RSS

Blog posts of '2018' 'decembris'

RIXVOX v.2 - High End strīmeris.

  Var tikai apbrīnot RIXVOX komandas mērķtiecību un uzņēmību, radot visaugstākā līmeņa strīmeri praktiski no nulles. Jau pati pirmā versija skanēja labi un viesa cerību, ka, beigu beigās, var sanākt kas īpašs

 

Rixvok v.2 streamer

  Pirms dažām dienām klausījāmies Rixvox jauno versiju vienā no PRO1 demo sistēmām un secinājām, ka nekas labāks no strīmeriem  šajā sistēmā nav bijis, ieskaitot top modeļus no Lumin, Sforzato, Auralic utt. Arī  MSB Analog Dac iebūvētais strīmeris ne ar ko nebija labāks par Rixvox. Jāpiebilst, ka MSB strīmera modulis pievienots pie DAC pa tiešu I2S, bet Rixvox pie šī paša DAC pa SPDIF kabeli, kas deva MSB papildus handikapu šajā gadījumā. 
 

  Bet, interesanti būtu bijis salīdzināt Rixvox ar speciālu audio datoru, kurš būtu izveidots bez kompromisiem un arī atbilstoši skanētu.

   Tāda iespēja radās un Rixvox v.2 devās ciemos pie Anda, DIY (dari to pats) entuziasta, kura sistēma ir paša salikta (izņemot akustiku un audio kabeļus). Sistēma skan vienreizēji atvērti, skaidri un precīzi un , galvenais, tā atskaņo Mūziku!

rixvox instalācija

 Rixvox pieslēgšana nav sarežģīta- RJ/E kabeli pie rūtera, SPIDF kabeli pie DAC, un jaudas kabeli tīkla filtrā.

installation of Rixvox

 Tad ar planšetes palīdzību jāreģistrējas lokālajā tīklā, Rixvox sistēmas izvēlnē jānorāda Roon. Nākošais solis-  Roon aplikācijā jānorāda ka, faili jāpadod uz Rixvox. Darīts! Tagad  var klausīties gan Tidal, gan saimnieka cieto disku.

Reflector audio speakers

 

 Trīs lineārie, maztrokšņu, barošanas bloki un iebūvētais SSD disks.

rixvox v.2 inside

 Audio dators esot visai atsaucīgs uz jaudas kabeļu izvēli. Furutech Tripple C ar NCF spraudņiem bija optimāls no skanējuma un cenas attiecības viedokļa.

 .

audio dators DIY

 Audio Dators pieslēgts lokālajam tīklam caur Switch, kurš tiek barots no baterijām un Ethernet izolatoru. Izolators iegādāts no kāda medicīnas iekārtu tirgotāja un, kā izrādījās, ir visai efektīvs rīks.

 Izmēģinājām Rixvox slēgumu gan pa tiešo pie rūtera, gan pie minētā Switch. Rezultāts nepārprotams- arī Rixvox pašreizējā versija labāk skan caur Switch un izolatoru. Labi būtu, ja Ethernet izolatoru iebūvētu pašā strīmerī kā standarta sastāvdaļu, jo tā ietekme ir būtiska.

 

 Sistēmas īpašniekam ir sapratne, ka skaņa sakas no tīkla rozetes. Izdalītā 230V tīkla līnija, atbilstoša līmeņa tīkla filtrs Audioquest Niagara 1000 un rūpigi piemeklēti jaudas kabeļi dod augļus!

 

 Arī par Furutech NCF Booster Signal ir padomāts!

 

   Iespaidi par abu avotu, Audio Datora un Rixvox, skanējumu ir sekojošī. Ja pieslēdz aukstu, kā mūsu gadījumā, Rixvox pie rūtera un salīdzina ar datoru, tad Rixvox pārsvars nav graujošs. Bet, ja pieslēdz, jau kādu stundu iesilušu, Rixvox pie Switch ar izolatoru, tad sķiet Rixvox ir nepārprotams uzvarētājs. Rixvox izraisa vēlmi klausīties mūziku. 

 

aplikācija

     Jāpiebilst, ka vislabāk skanēja kvaliatīvi ieraksti no iebūvēta SSD diska. Šim nolūkam telefonā vai planšetē jāinstalē Lumin vai Fidata bezmaksas aplikācija, kas ļauj viegli vadīt strīmeri, kā ari veidot atskaņošanas sarakstus. 

Pedējā Minhenes audio izstādes apmeklējuma laikā paklausījos dažus slavenu zīmolu strīmerus un neviens neatstāja īpašu, paliekošu iespaidu. Viņiem būs pamatīgi janopūlas,lai sasniegtu Rixvox v.2 skanējuma līmeni!

 08.12.2018

 

JJP