Konsultācijas pa tālruni : 22 071 412
RSS

Blog posts of '2016' 'augusts'

Kārtējais pārsteigums- DIMD PP10 2.daļa
DIMD PP10 un Reflector.Audio Touch 6.
M2Tech Young DSD digitāli analogais konvertors.
  M2Tech Young konvertors bija populārs un ļoti iecienīts datorskaņas  cienītāju vidū, sava muzikālā  skanējuma dēļ. Arī Young dizains bija ļoti savdabīgs, kas izcēla to daudzu konkurentu vidū. Bet, laiks prasa savu, un ka Young trūkums tika minēts DSD dekodēšanas iespējas trūkums. 
  Jaunais Young ir patiešām jauns, jo bez DSD formāta dekodēšanas tas piedāvā priekšpastirinātāja funkcijas un distances vadības pulti. Stilīgo priekšējo paneli un indikatoru ir nācies ziedot jauniegūtās funkcionalitātes labad. Audio izejas ir balansētās , un, lai pieslēgtu ierīces ar nesimetrisko ieeju, komplektā ir XLR/RCA adapteri. Skaļuma regulēšana ir analoga, bet tās vadība notiek mūsdienīgi- digitāli, nevis ar potenciometra palīdzību. Ļoti precīzās rezistoru matricas pārsegšanas solis ir 0,5 dB. Šis risinājums ļauj regulēt skaļumu ļoti plašā diapazonā bez jebkādiem informācijas zudumiem, tādēļ jaunais Young ļoti labi skan arī pie zemiem skaļuma līmeņiem, kas ir ļoti svarīgi tiem, kas klusi klausās mūziku vēlos vakaros un negrib traucēt apkārtējos.
 
m2tech young dsd dac
 
   Distances vadības pults ir vienkārša un funkcionāla, vienīgi taustiņu uzraksti varētu būt spilgtāki un labāk saredzami.
 
   Young DSD aprīkots ar visām nepieciešamajām ciparu ieejām: AES/EBU, S/PDIF, and Toslink kā arī USB 2.0.
Ja vēlaties atkaņot visaugstākās izšķirtspējas audio failus- 32/384, DXD un 128x DSD nāksies pieslēgties  pie USB ieejas. Kvalitatīvs USB kabelis tikai izcels Young labākās īpašības- augstu detalizāciju, kura nedominē pār muzikalitāti. Young DSD atšķirībā no daudziem konkurentiem nav pārlieku "digitāli precīzs" , sausi analītisks. Šīs failu atskaņošanas īpašības attur daudzus mūzikas cienītājus no datora, kā avota, izmantošanas. 
 
dsd young usb aes/ebeu coaxial toslink inputs
 
Par Young DSD var teikt, ka tā skanējums ir vistuvāk analogajam. Tas nenogurdina un izraisa vēlmi klausīties vēl un vēl. Jaunais Young  dod iespēju noklausīties savu ierakstu kolekciju pavisam citā, augstākā kvalitātē  un atklāt daudzas, agrāk nedzirdētas, nianses iemīļotajos skaņdarbos.
 
m2tech manunta Young DSD DAC
 
 
 
   Par Young DSD var teikt, ka tā skanējums ir vistuvāk analogajam. Tas nenogurdina un izraisa vēlmi klausīties vēl un vēl. Jaunais Young  dod iespēju noklausīties savu ierakstu kolekciju pavisam citā, augstākā kvalitātē  un atklāt daudzas, agrāk nedzirdētas, nianses iemīļotajos skaņdarbos.
 
   Jāpiebilst, ka komplektā līdzi nākošais tīkla barošanas adapters, ir parasts "impulsnieks", un tā nomaiņa pret kvalitatīvāku lineāro barošanas bloku, var būtiski uzlabot Young skanējumu. 
 
 
 
 
Audiofīlu tusiņš Nr.3.

   Trīs lietas labas lietas. Trešais labas skaņas cienītāju saiets noticis mājīgajā viesnīcā Gutenbergs. Arī šoreiz par apmeklētāju skaitu nevarēja sūdzēties, jo seviški vasaras vidū. Ja tā turpināsies, konferenču zāle būs par šauru, par ko neviltots prieks.

  Šoreiz publikai tika dota iespēja tuvāk iepazīties ar MBL 101 modeļa skandām, slaveno ASR Emitter Reference line pastiprinātāju, kā arī iespēja salīdzināt kompaktdiska un vinila skaņuplates skanējumu.

MBL_ASR Emitter_AVID

 

Latvijas, un ne tikai, high-end biznesa leģenda Ričards Niedings iepazīstina klātesošos ar MBL un ASR, atskaņojot dažādu žanru mūziku, repu tai skaitā.

Rčards

Sistēma visai nopietna:

MBL_ ASR emitter

Arī kabeļu pietika. Šķiet, ka kokteilis sanāca ne pajokam: Siltech, Wireworld, HMS, ASR.

Siltech cables

Analogo audio pārstāvēja britu AVID plašu atskaņotājs, vācu Stein Music fono korektors

Avid

un Cardas Audio kabelis Cross Phono

Cardas Cross ohono

  Par skanējumu. Tas bija visai neparasts, kā jau MBL, kur skaņas viļņi tiek izstaroti riņķveidīgi (360 grādos). Tas nozīmē , ka skaņas atstarojumi ir no visām telpas sienām un veidojas visai īpatnējs telpiskuma iespaids. Jāatzīmē, ka koferenču telpas apstākļi (divas stikla sienas un ģeometrija) nav tie labākie, lai iegūtu maksimāli ieesējamo skanējuma kvalitāti. Tai pat laikā, skanējums deva iespēju novērtēt CD un vinila atšķirību. Kas nu kuram labāk patika, kas to lai zin.

 

Kārtējais pārsteigums- DIMD PP10

  Šis gads ir patīkamu pārsteigumu gads. Vispirms Reflector Audio Touch sērijas skandas , tad RixWox Amadeus strīmers un tagad kārtējais Latvijas produkts DIMD PP10 pastiprinātājs

   Esmu patīkami pārsteigts, un ne tikai es. Rolands no Reflector Audio ir ļoti prasīgs klausītājs un vērtētājs, jo sevišķi,kad jaunas ierīces tiek pieslēgtas paša radītām skandām, paša telpā utt. Vispirms par arpusskaņas lietām- iepakojums tāds riktīgs, drošs. Padomāts, lai pasūtītājs nesaņemtu sasista stikla un deformēta metāla kaudzīti.

  Ārējais izskats un izpildījuma kvalitāte- perfekta! Dizains elegants un var patikt ļoti plašam mūzikas mīļotāju lokam. Aparāts necentīsies ieņemt galveno vietu istabas interjērā. Visi zinām slaveno amerikāņu zīmolu, kurš ar savu izskatu vien paziņo, kurš ir istabas saimnieks :).

DIMD at Reflector AUDIo

Pirms pieslēgšanas Rolands visu rūpīgi apskata.

Edgars, DIMD pastiprinātāja radītājs izskatās tāds nedaudz satraukts, kā nu tagad skanēs, svešā vietā ar svešu akustiku. Jokoju! Vi

 

 

Dimd installing

 

Viss kārtībā, varam klausīties.

 

 

  Jau no pirmajām klausīšanas minūtēm kļuva skaidrs, ka tas nav kārtējais pastiprinātājs ar "silto lampu" skaņu! Tas skanēja mūsdienīgi, detalizēti, ātri un precīzi. Tai pat laikā, ar B6 skandām, kuras ir nodevīgi objektīvas, man škita, ka augšas ir nedaudz par uzbāzīgām. Diezgan ātri to sakārtojām nomainot pastiprinātājam tikla vadu VDH, kuram ir apsudraboti vadi, kas labi der pastiprinātājiem ar "tumšāku" skanējum. Tīrs Neotech OCC varš bija kā radīts- skanējums nomierinājās, kļuva daudz plūdenāks, tembrāli bagātāks. Tāpat arī pastiprinātājai iesilšana nāca labumā. Klausījāmies dažādus žanrus un ierakstus. Viegli varēja atšķirt ieraksta kvaliāti un īpatnības. 
  Protams, ka ar 10W jaudu diskotēku nevarētu sarīkot, bet ar B6 skandu 90 (godīgiem) dB bija sasniegts ap 98 dB pīķos, kas pēc manas gaumes bija vairāk nekā pieteikoši. Vārdu sakot šis komplekts bija pārsteidzoši saskanīgs un man ļoti patika. Žēl,ka ilgāk nesanāca paklausīties. 
  Ļoti iesaku apmeklēt DIMD biroju un novērtēt šo jauko pastiprinātāju.

Iepazīšanās ar RixVox strīmeri.