Konsultācijas pa tālruni : 29 210 961

   

 

EVIDENCE AUDIO

    

   

The Lyric HG: straight to straigh
The reference cable for over a decade

 

The Lyric HG is designed with sound quality in mind; to pass analog audio from point A to B with as little change as possible. It very simply solves the problems with strand interaction and geometry using superior materials.

 

 

Iepazīsties ar rūpīgu audio aparatūras un aksesuāru izlasi

Uzticīgi kalpojam mūsu klientiem no 1992 gada, nodrošinot visdažādāko atbalstu elektronikas jomā, kā mājas lietotājiem tā arī profesioāļiem. Esiet laipni lūgti mūs veikalā, šeit atrodama izsmeļoša informācija par mūsus klāstu un jaunumiem. Tāpat aicinām sazinieties ar mums, lai saņemtu demostrācijas klātienē. Jums būs iespēja salīdzināt dažādākās konfigurācijas un izvēlēties labāko savai gaumei un prioritātēm.

Aktuālie piedāvājumi

NuForce HA-200

Kvalitatīvs, "Single-ended", A klases austiņu pastiprinātājs.
€379,00 incl tax

e-TP609E

Furutech E-TP609 tīkla filtrs-sadalītājs.
€1550,00 incl tax €1490,00 incl tax
Bestsellers

Audioquest SLiP-14/2

Kvalitatīvs sienās montējams akustiskais kabelis
€4,80 incl tax

Audioquest DragonFly Black

USB DAC (digitāli analogais konvertors)/ austiņu pastiprinātājs.
€101,00 incl tax

Audioquest JitterBug

USB datu un barošanas filtrs.
€49,99 incl tax
Jaunumi
Bezkompromisu kabeļi profesionāļiem -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembrī
Ja Jūs meklējat perfektu ģitāras kabeli, tad Jums jāpievērš uzmanība kabelim VOVOX Sonorus. Šis kabelis ir spējīgs līdz nepazišanai izmainīt Jūsu instrumenta skanējumu. Skaņas kvalitātes lēciens atļauj pārdzīvot jaunas, iepriekš nesadzirdāmas skanējuma nianses. Ar prieku paziņojam, ka VOVOX profesionālie kabeļi ir pievienoti mūsu pārdodamo preču klāstam.
Iepriecini savus klausītājus -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembrī
Kopš dibināšanas 1997 gadā, Evidence Audio™ piedāvā vienus no vislabākajiem instrumentu un studiju kabeļiem pasaulē. To kvalitāte, kas izpaužas minimālā ietekmē uz caurplūstošo signālu, ir balstīta uz 20 gadu pētījumiem, eksperimentiem un iegūto pieredzi. Kā rezultāts- daudzi pasaules klases mūziķi un skaņu inženieri ir izvēlējusies Evidence Audio kabeļus gan skatuvei, gan studijai.
Devialet tagad arī Latvijā -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembrī
SIA Servo ir pievienojies plašajam Devialet pārdevēju lokam, kļūstot par oficiālo Devilet mazumtirgotāju. Līdz ar to mēs pārdodam Devialet pastiprinātājus ar 5 gadu garantiju un ražotāja atbalstu. Piedāvājam tiešas Devialet pastiprinātāju demonstrācijas esošo un iespējamo klientu sistēmās. Devialet tehnoloģijas ir milzīgs izrāviens Hi-Fi un High End audio jomā. Nākotne ir klāt!