Konsultācijas pa tālruni : 29 149 905
RSS

Jaunumi

Jaunās paaudzes Spāres: Dragnfly RED &BLACK -piektdiena, 2017. gada 27. janvāris
Pateicoties Audioquest, Gordona Rankina un Microchip Technology vairākus gadus ilgajai sadarbībai, radīts USB DAC Apple un Android mobilo ierīču lietotājiem. Tagad Hi-Rez audio jebkurā vietā, jebkurā laikā!
Bezkompromisu kabeļi profesionāļiem -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembris
Ja Jūs meklējat perfektu ģitāras kabeli, tad Jums jāpievērš uzmanība kabelim VOVOX Sonorus. Šis kabelis ir spējīgs līdz nepazišanai izmainīt Jūsu instrumenta skanējumu. Skaņas kvalitātes lēciens atļauj pārdzīvot jaunas, iepriekš nesadzirdāmas skanējuma nianses. Ar prieku paziņojam, ka VOVOX profesionālie kabeļi ir pievienoti mūsu pārdodamo preču klāstam.
Iepriecini savus klausītājus -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembris
Kopš dibināšanas 1997 gadā, Evidence Audio™ piedāvā vienus no vislabākajiem instrumentu un studiju kabeļiem pasaulē. To kvalitāte, kas izpaužas minimālā ietekmē uz caurplūstošo signālu, ir balstīta uz 20 gadu pētījumiem, eksperimentiem un iegūto pieredzi. Kā rezultāts- daudzi pasaules klases mūziķi un skaņu inženieri ir izvēlējusies Evidence Audio kabeļus gan skatuvei, gan studijai.
Devialet tagad arī Latvijā -ceturtdiena, 2015. gada 12. novembris
SIA Servo ir pievienojies plašajam Devialet pārdevēju lokam, kļūstot par oficiālo Devilet mazumtirgotāju. Līdz ar to mēs pārdodam Devialet pastiprinātājus ar 5 gadu garantiju un ražotāja atbalstu. Piedāvājam tiešas Devialet pastiprinātāju demonstrācijas esošo un iespējamo klientu sistēmās. Devialet tehnoloģijas ir milzīgs izrāviens Hi-Fi un High End audio jomā. Nākotne ir klāt!