Konsultācijas pa tālruni : 22 071 412
RSS

Blog posts of '2016' 'novembris'

Hi-Fi austiņas var labi skanēt arī pašdarinātas.

 Tas, ka mūsu DIY audio entuziasti , jeb "Dari to pats" (DTP), pārliecinoši darbojas skandu, pastiprinātāju, kabeļu izgatavošanas jomā nav noslēpums. Nesen man izdevās paklausīties arī pašdarinātās austiņas. Godīgi sakot, nebiju pārliecināts, ka tur kas prātīgs varētu būt. Neesmu austiņu audio virziena piekritējs, bet zināma pieredze ir uzkrājusies, klausoties izstādēs slaveno ražotāju top modeļus.

   Patīkami pārsteidza, ka pašdarināto austiņu skanējuma vektors bija man pieņemams- tās skan detalizēti bet ne uzbāzīgi un nav ātras noguruma sajūtas un vēlmes atrāk pabeigt klausīšanos. Protams, šit tas pietrūkst, šis tas par daudz, bet testēšans un uzlabošanas process esot nepārtraukts, kā jau entuziastiem pieklājas. Tiek veikti eksperimenti, gan ar kabeļiem, spraudņiem. Arī kvalitatīvs, komfortabls porolons nav nemaz tik viegli piemeklējams, jo ekspluatācijas laikā tas nedauz maina savas īpašības.

 Jāpiebilst, ka austiņu parametru un  skanējuma nianšu korekcija notiek pamatojoties uz Sonarworks mērījumiem. Atliek novēlēt veiksmi!headphones DIY

 

Diy headphones

 

 

latvia headphones