Konsultācijas pa tālruni : 29 149 905

Niagara 1000

Inovatīvs tīkla filtrs High-End audio sistēmai.
Zīmols: Audioquest
€1219,00 incl tax
€1195,00 incl tax

  Niagara 1000 iemieso sevī to pašu konstrukcijas filozofiju , kura ir top modeļa Niagara 7000 uzbūves pamatā. Protams, lai izveidotu to daudz mazāku un, arī daudz lētāku, tam izpaliek divas flagmanim esošās funkcijas.

 Ar vienu lielas strāvas kontaktligzdu, Niagara 1000 ir vislabāk piemērots mazākas jaudas sistēmas barošanai, kuras pamatā ir integrālais vai stereo jaudas pastiprinātājs.

  Lai gan tam nav 7000. modeļa izsmalcinātās Transient Power korekcijas un Dielectric-Biased AC atsaistošā transformatora, Niagara 1000 piemīt galvenā, varētu teikt, fundamentālā Audioquest strāvas filtru funkcija "Noise-Dissipation System''- trokšņu izkliedēšanas sistēma, kuras pamatā ir patentētā '' Ground Noise Dissipation SystemTechnology''.

  Tā palīdz būtiski samazināt traucējumus, kuri inducējas zemējuma vados un caur tiem nokļūst aparatūras zemējuma ķēdēs un būtiski degradē sistēmas skanējumu.

  Otra svarīga trokšņu izkliedēšanas sistēmas sastāvdaļa ir tīkla maiņsprieguma parastā un diferenciālā filtrēšana, kuras raksturlīkne ir lineāra ļoti plašā frekvenču diapazonā un optimizēta dažādām līniju un slodžu impedancēm.
  Tāpat tiek pielietota tīkla sprieguma kropļojumu samazināšanas tehnoloģiju, kura pamatā ir Jet Propulsion Laboratories un NASA izstrādāta kondensatoru formatēšanas metode, ultra zemas pretestības ,vien-dzīslu vadu iekšējā instalācija un zemas impedances ieejas un izejas ligzdu izmantošana.

  Tāpat Niagara 1000 ir pielietota "Zero Ground'' tehnoloģija, kura pasargā no trokšņiem un pārslodzes sprieguma parādīšanās uz līnijas/neitrāles kontaktiem, nepareiza zemes vada pieslēguma gadījumā.

  Nav aizmirsts par audiosistēmas obligāto aizsardzību pret tīkla pārspriegumu. Palielinoties tīkla spriegumam par 20% Niagara 1000 automātiski atslēgsies un pasargās pieslēgtās ierīces no būtiskiem bojājumiem.

 Protams, vislielākās atšķirības starp Niagara 7000 un 1000 ir arī visvairāk redzamas pēc lieluma, formas, un svara.

  Niagara 1000  izmēri un svars ļauj to novietot jebkurā ērtā vietā.  

  • Maksimālā slodzes strāva- 16 A
  • Kontaktligzdu skaits- 6 (1 gab.-'' Ground Noise Dissipation SystemTechnology''. jaudas pastiprinātāja pieslēgšanai, 5 gab. '' Ground Noise Dissipation SystemTechnology''+ Ūltra Linear filtering - mazjaudīgu kopmponenšu pieslēgšanai)