Konsultācijas pa tālruni : 29 149 905

Furutech e-TP60E

Kvalitatīvs tīkla sprieguma sadalītājs.
Zīmols: Furutech
€398,00 incl tax

   E-TP60E ir sarežģīts, efektīvs  tīkla sprieguma sadalītājs, kas novērš daudzas plaši sastopamas audio/video tehnikas problēmas, kuras izraisa ievērojami piesārņotā elektroenerģija. Tīkla maiņsprieguma sinusoīdas forma forma kļūst ievērojami kropļota dažādu faktoru ietekmē - straujas slodzes izmaiņas, kā rezultātā rodas straujas sprieguma līmeņa svārstības, nekvalitatīvi kontakti sadalēs, drošinātājos. Daudzas ierīces ne tikai patērē strāvu, bet arī ienes kopējā tīklā dažnedažādus traucējumus, kuri spēj ielavīties audio-video aparatūras signāla traktos. Ne velti audio entuziastu vidē pastāv viedoklis, ka vēlos vakaros, naktīs vai svētdienās var iegūt tīrāku, dzidrāku skanējumu un attēlu. Izskaidrojums ir vienkāršs - tīklam pieslēgts mazāks daudzums traucējumus radošo ierīču. Vēl viens nopietns traucējumu rašanās iemesls ir nekvalitatīvi tīkla spraudņi un tīkla ligzdas, kuras nereti izgatavotas no visai apšaubāmas kvalitātes materiāliem. Tīkla ligzdas kontakti bieži vien tiek izgatavoti no pārāk mīksta metāla, līdz ar to nenodrošinot labu spraudņa kontakta saskarsmi. Kopš elektrības ienākšanas mūsu dzīve ir pagājis ilgs laiks un pie tīkla, bez parastajām kvēlspuldzēm, kā tas bija pašā pirmsākumā, ir pieslēgti daudz un dažādi strāvas patērētāji, kas savukārt rada papildus trokšņus, parazītiskas ģenerācijas, kas kopumā degradē visu skaņas traktu.

  Furutech ETP60E korpuss izgatavots no visaugstākās kvalitātes alumīnija ar „Formulas GC-303” slāni, kas kalpo par efektīvu vairogu pret ārējo augstfrekvences elektromagnētisko un radio frekveču RFI (Radio Frequency Interference) starojumu.

  Iekšējās elektroinstalācijas ir veikta FURUTECH μ-14 (14 AWG) vadu, kas nodrošina ļoti zemu pretestību un minimālus jaudas zudumus. Ar "Formulas GC-303” pārklātās  IEC ievada ligzda un  Schuko kontaktligzdas izgatavotas no visaugstākās kvalitātes Alpha fosfora bronzas ar 24K zelta pārklājumu.

  Visas detaļas apstrādātas pēc Furutech Alpha (demagnetizācijas un kriogenās apstrādes) tehnoloģijas.

Rezultātā sakārtojot instalāciju no sadales līdz kvalitatīvai sienas kontaktligzdai un pielietojot kvalitatīvus tīkla vadus , ar šā filtra palīdzību var iegūt būtisku skanējuma uzlabojumu.

Komplektā ar tikla vadu.

  •         Ieejas spriegums - AC 250 V 50/60 Hz 
  •         Maksimāla jauda - 2500W
  •         Izejas ligzdu skaits - 6  
  •         Maksimālā slodzes strāva - 10A
  •         Izmēri - 200 x 130 x 60 mm
  •         Svars - 0,95 kg
  •         Krāsa - sudraba

         Efektīvi attīra tīkla spriegumu no traucējumiem, izlīdzina sprieguma svārstības, neietekmējot sistēmas skanējuma dinamisko diapazonu

         Būtiski uzlabo audio sistēmas skanējumu un HDTV attēla kvalitāti