Konsultācijas pa tālruni : 29 210 961

NuForce uDAC3

Digitāli analogais pārveidotājs- austiņu pastiprinātājs.
Zīmols: NUFORCE
€114,88 excl tax
  uDAC3, ciparau nalogais  pārveidotājs /austiņu pastiprinātājs, būtiski uzlabo jebkura datora izejas skanējumu. Tas vienkārši izveido savienojumu ar datoru USB portu un perfekti pārveido skaņas digitālo formātu ana;ogajā, saglabājot skaņdarba sīkākās detaās un skanējuma nianses. 
 Iespējas:
  Universāla uzbūve ļauj UDAC3 izmantot kā USB/SPDIF interfeisu, USB DAC, kā arī austiņu pastiprinātāju ar ērtu skaļuma regulatoru. 
 Vairāk jaudas.
  Tas ir pietiekami mazs, lai ietilptu kabatā, bet ar ievērojamu nerģijas daudzumu, lai nodrošinātu visprasīgākās austiņas ar pamatīgu basu un spēkpilnu skanējumu jebkuros apstākļos 
   uDAC3 izmanto USB audio savienojumu, apejot jūsu klēpjdatora zemas kvalitātes skaņas karti un austiņu izeju. Turpmāk tas pats apstrādā un atkodē savu digitālo signālu - sniedzot jums daudz labāku skaņu, nekā ir iespējams iegūt no jūsu klēpjdatoru austiņu izejas.
 uDAC3 iecienījuši ne tikai audiofīli- mūziķi, producenti un Dj izmantot uDAC3 kā ultra-portatīvo monitoringa risinājumu, kas ļauj viņiem strādāt jebkur, ar nepieciešamo precizitāti.
Ja jūs izmantojat Skype, YouTube, skatāties filmas vai izmantot tiešsaistes mūzikas pakalpojumus, piemēram, Spotify un Pandora uz jūsu klēpjdatora, un vēlaties labāku skaņas kvalitāti, tad uDAC3 ir priekš jums!

24 - bit 96kHz atbalsts
Diskrēta  asinhronā USB audio uztvērēja un D / A pārveidotāja shēmas konstrukcija
Koaksiālā (RCA) S / PDIF izeja
Divkāršs  džitera  samazināšanas risinājums- datu līmenī un pār samplēšanas  filtra posmā
Augsta sprieguma (2V ) analogā izeja
Lineārs un precīzs analogs skaļuma regulators , kas novērš informācijas zudumus  zemos klausīšanās līmeņos
Nav kondensatori kādā no audio signāla pathst
Zems barošanas jaudas patēriņš no USB porta.
Austiņas pretestība: 16 līdz  300Omi, piemērots izmantošanai ar Icon uDAC - 3t