Konsultācijas pa tālruni : 29 210 961

Audioquest Rocket 33

Kvalitatīvs,CL3/FT4 prasībām atbilstošs BiWire akustikas kabelis. Cena par 1 m.
Zīmols: Audioquest
€28,93 excl tax

Audioquest kabeļi ir leģendāri ar audio un video saistītu cilvēku aprindās ar savu neitralitāti un augsto izšķirtspēju. Ilgus gadus Audioquest ir neatlaidīgi strādājuši, lai panāktu skaņas neitralitāti visos savos kabeļos, neatkarīgi no cenas. Nodrošinot, ka skaņas plūsmas ir nemainīga un novēršot neskaitāmos traucējumus, kas rodas, signālam plūstot caur kabeli. Lai to paveiktu, Audioquest apiet tradicionālās kabeļu konstrukcijas un koncentrējas uz to, lai fizisko īpašību, skaņas parametru vadītājiem, savienotājiem, u.c. , ko izmanto Audioquest savos kabeļos būtu profesionālākie materiāli.

Šis dubultais-Star Quad kabelis izskatās parasts no ārpuses, bet tas ir pavisam neparasts iekšpusē. Apbrīnojami tīrs un nesaspringts skanējums ir iespējams, pateicoties sarežģītai ākārtīgi kvalitatīvu materiālu un rafinētu konstrukciju kombinācijai.
 • SIGNĀLA VADĪTĀJI- Rocket33 vadītāji ir vienas dzīslas vadi. Daudzu dzīslu vados daudzo vadītāju savstarpējā elektromagnētiskā mijiedarbība ir lielākais traucējumu avots, kas bieži izraisa mazliet netīru, raupju skaņu. Vienas dzīslas vadi ir vissvarīgākā kabeļa konstrukcijas īpašība, kas ļauj Rocket 44 raksturot, kā kabeli ar ļoti skaidru skaņu.
 • PERFECT-SURFACE COPPER (PSC)/LONG-GRAIN COOPER (LGC)- Rocket 33 pielieto PSCun LGC. Perfektās virsams tehnologijas augstākās tīrības varšs sniedz nebijuši izcilu skaidrību un dinamisko kontrastu. Daudzu dzīslu vados vairāku vadītāju savstarpējā elektromagnētiskā mijiedarbība ir lielākais traucējumu avots, kas bieži izraisa mazliet netīru, raupju skaņu. Vienas dzīslas vadi un Perfektās virsmas varšs (PSC) ar minimālu starpkristālu robežu skaitu, ir vissvarīgākās kabeļa konstrukcijas īpašības. LGC (gara kristāla varš), kas nodrošina vienmērīgāku un skaidrāku skaņu, nekā kabeļiem, kuros izmantots ierastais OFHC (Oxygen-Free High-Conductivity) varš. OFHC ir atbilstošs metāla ražošanas nozares specifikācijai attiecībā pret signāla zudumiem, bet bez pienācīgas uzmanības pret signāla kropļojumiem. LGC ir mazāk oksīdu, mazāk piemaisījumu, mazāk robežu starp vara kristāliem, un, attiecīgi ar daudz labāku skanējumu. Rocket 33 kabelī dominē (PSC) Perfektās virsmas varšs.
 • Double Starquad Geometry- nodrošina augstu noturību pret ārējā magnētiskā lauka traucējumiem
 • SST (Spread Spectrum Technology) - jebkuram viena izmēra vai formas vadītājam ir savs īpašs traucējumu profils. Pat radiāli simetriski vadi (cilindriski vai cauruļveida) ir ar dažiem maziem kristāliskās struktūras pātraukumiem, kas veido vadītāja “ skaņas parakstu”. SST ir metode, kas ļauj ievērojami samazināt šāda rakstura trūkumus, izmantojot precīzu dažādu izmēru vadītāju kombināciju. Četri dažādi SST-noteikti vadītāju izmēri, kas pielietoti Rocket 33, ļauj iegūt ārkārtīgi skaidru, tīrs un dinamisku skaņu. 
 • Bi-Wiring- iespēja izmantot ar akustiskām sistēmām, kurās ir atdalīti augsto un zemo frekvenču termināli. 
 • SAVIENOTĀJI - AudioQuest piedāvā plašu augstas kvalitātes savienotāju un spraudņu klāstu, kas ļauj droši pieslēgt Rocket 33 kabeli pie jebkura līmeņa audio iekārtām. “Kvalitāte” nozīmē skanējumu ar ļoti maziem kropļojumiem. AQ spraudņi ir ārēji necili, ar visai nespīdīgu, pat matētu sudraba vai zelta pārklājumu, kurš uzklāts uz spraudņa metāla bez niķeļa starpslāņa. Niķelis piešķir pārklājumam ārējo spīdumu bet skanējumam pārlieku spilgtumu un asumu. Dažāda izmēra AQ lāpstiņ veida (spade) savienotāji izgatavoti no mīksta metāla , jo tas nodrošina stabilāku savienojumu ar terminālu. AQ Brenda savienotāj spraudņi der jebkurai audio iekārtai, izņemot gadījumus, kad termināls paredzēts Banana vai BFA (gofrēta tipa) spraudņiem. Šajos gadījumos AQ Banana un BFA spraudņi ir nepārspējami no skanējuma un to cenas viedokļa.
 • Pielietošana - abiem kabeļiem, uz PVC, ir marķējums "Speaker End" vai "Amp End". Lūdzu izmantojiet kabeli vajadzīgajā virzienā.
 • Visaugstākās tīrības pulētas virsmas vara LGC un PSC
 • Dual -Triple (dubūlti - trīskārš) ģeometrija SST (Spread Spectrum Tehnoloģija)
 • Platums - 14 AWG / 2,08 mm2 
 • Izolators - kvalitatīvs, zemu zudumu polietilēns, ar daļēji vadoša karbona piedevu 
 • Ārējais pārvalka materiāls - PVC (daudzkrāsains) 
 • Iespējams "bi-wiring" slēgums 
 • Augsta līmeņa mājas kinozālēm un HiFi stereo komplektiem