Konsultācijas pa tālruni : 29 210 961

Audioquest GO-4

Visaugstākās kvalitātes skaļruņu vads, DBS atbilstošs, cena par 1 m
Zīmols: Audioquest
€46,28 excl tax

  Audioquest kabeļi ir leģendārāi ar audio un vide saistītu cilvēku aprindās ar savu neitralitāti un augsto izšķirtspēju. 28 gadus Audioquest ir neatlaidīgi strādājuši, lai panāktu skaņas neitralitāti visos savos kabeļos, neatkarīgi no cenas. Nodrošinot, ka skaņas plūsma ir nemainīga un novēršot neskaitāmos traucējumus, kas rodas, signālam plūstot caur kabeli. Lai to paveiktu, Audioquest apiet tradicionālās kabeļu konstrukcijas un koncentrējas uz to, lai fizisko īpašību, skaņas parametru vadītājiem, savienotājiem, u.c. , ko izmanto Audioquest savos kabeļos būtu profesionālākie materiāli.

  • PERFECT-SURFACE COPPER PLUS (PSC+). Perfektās virsamas tehnologijas, augstākās tīrības svarš sniedz nebijuši izcilu skaidrību un dinamisko kontrastu. Daudzu dzīslu vados vairāku vadītāju savstarpējā elektromagnētiskā mijiedarbība ir lielākais traucējumu avots, kas bieži izraisa mazliet netīru, raupju skaņu. Vienas dzīslas vadi un Perfektās virsmas PLUS varšs  (PSC+) ar minimālu starpkristālu robežu skaitu, ir vissvarīgākās kabeļa konstrukcijas īpašības.
  • Star Quad ģeometrija nodrošina labu noturību pret ārējiem traucējumiem un ļauj iegūt ārkārtīgi skaidru, tīru un dinamisku skaņu.
  • Palildus aizsardzību pret ārējo elektromagnētisko traucējumu iedarbību nodrošina karbonizēta polimera iekšējais vadu apvalks
  • SAVIENOTĀJI- AudioQuest piedāvā plašu augstas kvalitātes savienotāju un spraudņu klāstu, kas ļauj droši pieslēgt GO-4 kabeli pie jebkura līmeņa audio iekārtām. “Kvalitāte” nozīmē skanējumu ar ļoti maziem kropļojumiem. AQ spraudņi ir ārēji necili, ar visai nespīdīgu, pat matētu sudraba vai zelta pārklājumu, kurš uzklāts uz spraudņa metāla bez niķeļa starpslāņa. Niķelis piešķir pārklājumam ārējo spīdumu bet skanējumam pārlieku spilgtumu un asumu. Dažāda izmēra AQ lāpstiņ veida (spade) savienotāji izgatavoti no mīksta vara , jo tas nodrošina stabilāku savienojumu ar terminālu. 
  • Pielietošana - abiem kabeļiem, uz PVC, ir marķējums "Speaker End" vai "Amp End". Lūdzu izmantojiet kabeli vajadzīgajā virzienā.
  • Izolātors - kvalitatīvs, zemu zudumu putots polietilēns diviem (+) vadiem, ar daļēji vadoša karbona piedevu (-) vadiem
  • 2 savītu signāla vadu pāri viendzīslas, dažāda šķersgriezuma (SST) 
  • Ārējais pārvalka materiāls - temperatūras noturīgs, daudzkrāsains PVC un dekoratīvais pārvalks
  • Savienošana- Sudraboti vai apzeltīti Banana spraudņi
  • Vadītāju šķersgriezums 15 AWG / 1.65 mm
Kabeli ir iespējams aprīkot ar Audioquest 72V DBS sistēmas baterijām.