Šoreiz dalīšos iespaidos par DIMD PP10 pārī ar Reflector Audio Touch F6, citā klausīšanās telpā, kā arī ar citu signāla avotu. No rīta, uzreiz pēc ieslēgšanas, skanējums bija ne visai interesants un varētu izraisīt vilšanās sajūtu, ja vien dažas dienas iepriekš PP10 nebūtu dzirdēts ar Touch B6, Reflector Audio laboratorijā.
Tādēļ šis skanējums bija kā izaicinājums.
Vispirms pārbaudīju vai kāds ns saslēgtās sistēmas posmiem nemaina signāla polaritāti un šajā gadījumā nācās samainīt vietām vadu spailes pie pastiprinātāja. Dīvaina situācija- pastiprinātāja un skandu izstrādātāji pārliecināti par savām ierīcēm- tās polaritāti nemaina!
Šoreiz nolēmu noticēt 9v baterijai un Polarity Checker aplikācijai savā Samsung telefonā. Lai vai kāds, bet atskaites punkts iezīmēts.
Rezultātā safokusējās skatuves tēli un arī bass kļuva izteiksmīgāks. Nākošais solis- pārbaudīt tīkla sprieguma fāzes polaritāti- šoreiz pret PP10 nekādu pretenziju, jo IEC ieejā fāzes spaile atbilst standartam. Meklējot pareizo spaili, ar skrūvgriezi indikatoru vien nepietiek. Bet par to citu reizi. Bija vien jārok tālāk.
Nākošais posms- Mytek 192 DSD DAC. Šis konvertors slavens ar savu detalizēto, analītisko un ar Sabre čipiem piemītošajām īpatnībām. Arī USB ieejas realizācija neesot tā mūsdienīgākā, tādēļ nolēmu pieslēgt palīgspēkus- m2Tech Hiface EVO TWO ar ārējo barošanas bloku EVO Supply TWO, pieslēdzot Mytek, ar Audioquest Coffe ASE/EBU kabeli, pie EVO atbilstošās izejas.
Šādā kombinācijā jau sāka iezīmēties skanējuma kontūras, bet vienalga, neapmierinātības sajūta neizgaisa. Visa kā bija par daudz, tikai ne mūzikas. Arī daži uzaicinātie audiofīli neizrādīja sajūsmu, izsakot tikai pieklājības frāzes par pastiprinātāju un skandām, nevis par kopējo sistēmas skanējumu.
Nākošajā dienā atcerējos par m2Tech iepriekšējo YOUNG modeli, kurš bija pa rokai, nedaudz piemirsts, maliņā gaidīja savu jauno saimnieku. Uzreiz, la nebūtu pārsteigumu, kā barošanas bloku Youngam izvēlējos Sbooster ar NEO/Oyaide tīkla vadu. Beidzot sāka skanēt tuvāk īstenībai. Ne velti, YOUNG pirmajos apskatos un testos, tika atzīmēta muzikalitāte, kā viens no galvenajiem šā DAC trumpjiem.
Ne par mata tiesu nenoniecinu Mytek, bet šajā gadījumā tās detalizācijas, analītikas, pat asuma bija par daudz. Pie kam, viss signāla trakts bija savienots ar tīra vara kabeļiem, izņemot USB Coffe (apsudrabots varš), kas kā vēlāk izrādījās bija viens no atlikušajiem vājajiem punktiem.
Par signāla avotu. Šajā gadījumā tas bija klēpjdators, Windows10 un Jriver atskaņotājs, bez jebkādiem Windows optimizatoriem, līdz viens no labas datorskaņas cienītājiem, kurš bija atsaucies uz manu uzaicinājumu paklausīties DIMD pastiprinātāju, ieradās un pieslēdz savu klēpjdatoru pie jau, itkā, pabeigtas sistēmas. Papildus tam, nomainījām USB kabeli pret Audioquest Diamond.
Failu atskaņotājs bija Bug Head Infinity Blade.
Jā, te beidzot sapratu, kā pietrūka līdzšinējā skanējumā. Ja salīdzina tēlaini, piemēram ar kvalitatīvu audumu, tad skanējums ar citu datoru un Bug Head Infinity Blade atskaņotāju bija kā daudz biezāks audums, tai pat laikā bez faktūras kvalitātes zuduma. Sevišķi tas bija jūtams uz simfoniskā orķestra ierakstiem, pat mazajā telpā izpaudās skaņas mērogs, telpiskums.
Pat bass, ar kuru šajā telpā ir ne pārāk labi, bija pietiekamā daudzumā un apjomā, ar perfektu kontroli un ritmiskumu. Viens no apmeklētājiem, ar aizdomām balsī pajautāja, vai tik stūrī novietotais Athom subvūferis nav, pa kluso, pieslēgts. Kopumā skanēja tā, kā nekad iepriekš šajā telpā. Intereses pēc pārslēdzos atpakaļ uz Jriver, lai pārliecinātos, vai sasniegtais rezultāts nav pašiedvesmas auglis. Tomēr nē, ar Jriver kaut kā visu laiku pietrūkst, gribas ko pamainīt, nevis vienkārši klausīties mūziku.
Pirms atdot pastiprinātāju, paklausījāmies PP10 kopā ar tā īpašnieku. Izrādās, ka tas komfortablais skaļuma līmenis, kurā klausījāmies, patērēja aptuveni 3-4 W no 10 pieejamajiem! Nu ko, cepuri nost, arī skandas F6 izrādījās izcilas!
Nobeigumā, apkopojot gūtos iespaidus, varu teikt, ka šis pastiprinātājs ir augsta ranga izstrādājums ar atbilstošām prasībām pret saviem sistēmas partneriem. Tas nav universāls, tam nepiemīt "siltais lampu" skanējums, kurš bieži vien nonivelē dažādu ierakstu skanējumu. PP10 ir tiešs un godīgs, ja pieslēgts pie atbilstošām akustiskajām sistēmām. Ko padosiet iekšā, to dabūsiet ārā! Ja rūpīgi piemeklē visus sistēmas posmus un ieraksti ir kvalitatīvi, tad rezultātā var aizmirst par audiofīliju un kļūt par melomānu.
https://yourdesires.ru/it/1593-kak-otkryt-xml-fajl-rosreestra-v-internet-explorer.html